śluby stylizowane

Na życzenie Pary młodej gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, organizując stylizacje weselne w nawiązaniu do zaproponowanej tematyki.
Proponujemy kilka przykładowych aranżacji, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony. Postaramy się zrealizować wszystkie Wasze najskrytsze marzenia, aby dzień Waszego ślubu był najpiękniejszy i niezapomniany.


KRÓLEWSKA PARA
Czy marzy Ci się ślub po królewsku? Proponujemy uroczystość ślubno-weselną w przepięknej scenerii uroczego dworku. Panna Młoda niczym królewna ze swoim księciem podróżować będą bryczką zaprzęgniętą w piękne białe rumaki. Gości weselnych tej królewskiej uroczystości zabawiać będzie - jak za dawnych czasów - profesjonalny zespół smyczkowy, podkreślając piękno unikalnych chwil. Weselnicy będą ucztować przy suto zastawionych stołach z pieczonym dzikiem i innymi iście królewskimi potrawami.

RAJSKI OGRÓD
Masz piękny, duży ogród, w którym uwielbiasz spędzać czas ze swoimi najbliższymi? Przeżyj niezapomniane chwile swojego ślubu i wesela w pięknej scenerii własnego ukwieconego ogrodu. Zapewniamy aranżację zaproponowanej przez Państwa przestrzeni, gwarantując zarówno piękno, jak i funkcjonalność kompozycji. 
Dodatkowo zapewniamy organizację ślubu w plenerze.

SWOJSKA BIESIADA
Lubisz tradycyjne uroczystości? Zorganizujemy Twoje wesele w tradycyjnym stylu, nawiązując do typowo wiejskich biesiad. Zapewnimy niezapomnianą zabawę ze swojskim jadłem przy drewnianych stołach (pieczone prosię, golonka w piwie, kaszanka z grilla) i odpowiednią muzyką, porywającą do tańca wszystkich zebranych Gości. 

HISTORIA EPOKI MINIONEJ
Dla pasjonatów historii nieodległej proponujemy ślub i wesele inspirowane epoką PRL-u. W nawiązaniu do epoki Młoda Para podróżować będzie dumą socjalistycznej motoryzacji – Syreną lub Warszawą, gościom zaproponujemy stroje z epoki PRL-u, a do tańca kapela przygrywać będzie znane peerelowskie szlagiery.

AMERICAN DREAM
Proponujemy również aranżację uroczystości ślubno-weselnej w stylu typowo amerykańskim. Para Młoda podróżować będzie amerykańską limuzyną z przyczepionymi puszkami i napisem „just married”, na weselnych stołach znajdą się typowo amerykańskie potrawy: hot dogi, hamburgery, befsztyki i żeberka, a weselników do tańca porywać będą rock’n’roll, twist i inne amerykańskie przeboje lat 60 i 70.

DZIKI ZACHÓD

Dla miłośników kultury dzikiego zachodu zorganizujemy uroczystość weselną jak z najlepszych westernów. Gwarantujemy dojazd Młodej Pary udekorowanym dyliżansem, wszystkim weselnikom zaproponujemy stroje kowbojskie, doskonałą oprawę muzyczną stanowić będzie muzyka country.
Możliwe dodatkowe atrakcje: pokaz posługiwania się lassem.

EASY RIDER
Zorganizujemy także wymarzony ślub każdego motocyklisty. Jeżeli Pan Młody posiada prawo jazdy kategorii A, gwarantujemy dojazd Pary Młodej na wypożyczonym i udekorowanym motocyklu. Zajmiemy się również organizacją korowodu motocyklistów, który poprowadzi Młodą Parę od kościoła na salę weselną.

CELEBRITIES
Fascynuje Cię wielki świat showbusinessu? Chcesz lśnić jak wielka gwiazda? Zauroczyła Cię ceremonia ukochanego aktora czy piosenkarza? Proponujemy inspirację ceremonią ślubną i weselną znanej gwiazdy (aktorki, piosenkarki) z kraju i ze świata. Przy organizacji uroczystości bierzemy pod uwagę zarówno stroje Pary Młodej, jak i oprawę ślubno-weselną.

o nas cennik galeria współpraca polecamy poradnik kontakt

Dekoracje weselne Bydgoszcz | Oprawa muzyczna ślubów | Organizacja wesel Bydgoszcz | Wesela w Bydgoszczy